UDĚLEJTE (SI) RADOST DVAKRÁT 22.2.2019

Vraťte Mezinárodnímu dni žen jeho důstojnost a podpořte tak solidaritu mezi ženami. Darujte sobě, své kamarádce, mamince, sestře, přítelkyni, zkrátka ženě, jíž si vážíte šperk, který dělají ženy v naší nízkoprahové dílně.

Všechny kolekce připravujeme s předními českými designéry, vyrábíme je ručně, z místních surovin a šetrně k životnímu prostředí.

Produkty vytvářejí ženy, které se ocitly v tísnivé sociální situaci, jsou ohrožené sociálním vyloučením, násilím, bezdomovectvím a chudobou.

O Metráži

Cílem celého projektu je těmto ženám pomoci – poskytnout jim prostřednictvím tvořivé práce podporu, motivaci, know-how a možnost výdělku.

V Metráži je pro nás klíčová tzv. udržitelná a pomalá móda, nulový odpad a zpracování materiálů, které zdánlivě nemají další využití. Pracujeme s kvalitní zbytkovou kůží, koženkou, látkami i bižuterií.

Darujte dvojnásobnou radost

To nejlepší ale je, že naše dárky přináší hned dvojnásobnou dávku radosti. Potěší Vás nebo Vaše nejbližší, stejně jako ženy ve složité životní situaci. Zisk z prodaných výrobků tvoří totiž zhruba 50 % příjmů a částečně pokrývá provoz dílny a především samotné odměny žen.