Košík 0

Podpořte nás

Je pro nás důležité fungovat jinak než běžný oděvní průmysl. Naše výrobky neprodáváme jen se záměrem generovat finanční zisk. Metráž totiž chápeme hlavně jako prostor, který umožňuje ženám v nouzi rozvíjet vlastní potenciál, ale také cítit se někde doma, pečovat o sebe, nacházet podporu.

Částka, za kterou si naše výrobky koupíte, pokrývá materiál a důstojnou odměnu pro výrobkyně. Další náklady (pronájem a vybavení dílny, koordinace celého projektu, pravidelné supervizně terapeutické skupiny pro ženy, poradna sociální pracovnice ad.) platíme z jiných zdrojů. Doposud jsme fungovali hlavně díky menším grantům.

Vaši podporu potřebujeme, abychom se mohli posouvat dál, podpořit více žen a zajistit jim pravidelný příjem i příjemné podpůrné pracovní prostředí.

Stačí, aby nám 20 lidí poslalo každý měsíc 300,- Kč, a budeme schopné zaplatit nájem naší dílny. Pokud nám 10 lidí pošle měsíčně 500,- Kč, poskytneme ženám podporu v oblasti řešení jejich sociálních problémů (poradenství pro oddlužení, komunikace s úřady, hledání bydlení apod.). A pokud nám pošlete 1000,- Kč měsíčně, budeme si jisté, že zabezpečíme kontinuitu supervizně terapeutické skupiny, díky níž mají ženy prostor pro řešení svých problémů, ale i rozvíjení a trénink svých pracovních dovedností a návyků.

Na dar, který nám laskavě poskytnete, Vám rádi vystavíme potvrzení pro daňové účely a budeme Vás informovat o jeho využití! Pravidelní dárci se mohou těšit na věrnostní slevový program a vánoční překvapení na konci roku! PODPOŘIT NÁS MŮŽETE ZDE nebo prostřednictvím widgetu Darujme.cz na této stránce.

Díky Vám bude Metráž pokračovat a vzkvétat! Děkujeme.