Košík 0
DSC00698_1

Podpořte nás

Je pro nás důležité fungovat jinak než běžný oděvní průmysl. Naše výrobky neprodáváme jen se záměrem generovat finanční zisk. Metráž totiž chápeme hlavně jako prostor, který umožňuje ženám v nouzi rozvíjet vlastní potenciál, ale také cítit se někde doma, pečovat o sebe, nacházet podporu.

Částka, za kterou si naše výrobky koupíte, pokrývá materiál a důstojnou odměnu pro výrobkyně. Další náklady (pronájem a vybavení dílny, koordinace celého projektu, pravidelné supervizně terapeutické skupiny pro ženy, poradna sociální pracovnice ad.) platíme z jiných zdrojů. Doposud jsme fungovali hlavně díky menším grantům.

Vaši podporu potřebujeme, abychom se mohli posouvat dál, podpořit více žen a zajistit jim pravidelný příjem i příjemné podpůrné pracovní prostředí.

Stačí, aby nám 20 lidí poslalo každý měsíc 300,- Kč, a budeme schopné zaplatit nájem naší dílny. Pokud nám 10 lidí pošle měsíčně 500,- Kč, poskytneme ženám podporu v oblasti řešení jejich sociálních problémů (poradenství pro oddlužení, komunikace s úřady, hledání bydlení apod.). A pokud nám pošlete 1000,- Kč měsíčně, budeme si jisté, že zabezpečíme kontinuitu supervizně terapeutické skupiny, díky níž mají ženy prostor pro řešení svých problémů, ale i rozvíjení a trénink svých pracovních dovedností a návyků.

Na dar, který nám laskavě poskytnete, Vám rádi vystavíme potvrzení pro daňové účely a budeme Vás informovat o jeho využití! Pravidelní dárci se mohou těšit na věrnostní slevový program a vánoční překvapení na konci roku! PODPOŘIT NÁS MŮŽETE ZDE nebo prostřednictvím widgetu Darujme.cz na této stránce.

Díky Vám bude Metráž pokračovat a vzkvétat! Děkujeme.